0

BAN

0

dziękujemy Frank za cudowne lata i wiele sukcesów...

0

Kocham Cie Thierry !! Jesteś boski!! Mam nadzieje że zagrasz w finale LM!

Visca el Henry !!

0

Jeśli zagra Henry to niepowinno być problemów

0

Przesada... 40 mln + Eto'o jak już... Eto'o ostatnio nie strzela zawiele

0

Alves w końcu zagra czy nie? Zdania są podzielone. Mam nadzieje że zobacze go w finale...

0

trzeba pobierać wszystko po kolei?

0

2 lata na 0, przyszedł Guardiola i jestesmy prawie na +3 ;D Visca el Barca !!

0

Henry zagra w Londynie !!

0

Ribery przez sezon byłby zmiennikiem Henryego a po Jego odejściu mógłby grać w pierwszym składzie. Obecnie Thierry nie ma sobie równych!! ~Visca el Henry !!~

0

Dziękujemy Jurku:) Jeszcze Higuaina i Raula możesz posłać na trybuny:)

0

VAMOS !!!!!!! potrójna korona jest na wyciągnięcie ręki, jeszcze nigdy w historii nie było tak blisko:)

0

a ja na finał z Villareal w Rzymie :)

0

to bedzie cos takiego jak z Ezquerro :)

0

niech sobie dadzą spokój z Riberym i złożą oferte w wysokości 35 mln za Silve :)

0

takie żarty mogą doprowadzić do popsucia atmosfery w szatni ;/ ja bym sie wsciekł gdyby ktoś mi schował np: korki i musiałbym je szukać przez godzine a tu mnie ciągnie na boisku...

0

Villa jak najbardzie ale tylko w przypadku odejścia Eto'o. Jednak moim najwiekszym marzeniem jest Torres :)

0

Moja Lista Życzeń:

1 - Ribery

2 - Silva

3 - Lahm

6 - Torres / Benzema

5 - Fabregas

6 - Sergio Asenjo

0

Hiszpania ma wspaniałych bramkarzy: Casillas, Reina, Canizares, Palop. Valdes jest świetny, w innej rteprezentacji znalazłby spokojnie miejsce w składzie ale w Hiszopanii trzeba jeszcze poradzić sobie z silną konkurencją...

0

Tymi słowami może zniechęcić Karima. Eto'o dla mnie to najlepszy środkowy napastnik świata jednak niebedzie grał cały czas na takim poziomie. możiwe że to jego ostatni sezon w tak dużej formie. Przydałby się zawodnik, który by wypełnił miejsce w razie odejścia Samuela. To musi być maszyna do strzelania bramek. Najlepszą opcją wydaje się obecnie David Villa chociaz on też niejest młody. Benzema ma 21 lat ale jego skuteczność niespełnia moich oczekiwań...

0

kibice Barcy łączymy sie :) piszcie swoje nr

3839803 - to moje ;p

0

8 mln + fabregas = yaya

0

Sergio Busquets, jeszcze niedawno wątpiłem w tego piłkarza, teraz uważam że w znacznej mierze przyczynił sie do zwycięztw Barcy. Jestem spokojny widząc jego nazwisko w podstawowej jedenstce :) a gdzie real ma takich udzi? gdzie w realu są młodzi wychowankowie przejmujący schede po starych crackach? wiec zadaje sobie pytanie, na jakim poziomie jest ich szkółka piłkarska? i oni nazywają się wielkim klubem? zal.pl

0

KOCHAM CIE BARCELONA ;*

to było niesamowite, jak z bajki tylko Messi trosze słabiej niż zwykle.

ALVES THE BEST dla mnie zakup tego piłkarza był strzałem w 100. brawo dla Laporty że niebał sie wyłożyć takiej sumy. Titi nareszcie pokazał naco go stać :) DZIĘKUJE CHŁOPAKI !! DZIĘKUJE PEP !!

0

dobry zakup ale jeden człowiek niewyciągnie realu z dołka

0

dzadzu11

ale nie w taki sposób jak wy i niemówiliśmy że Barca to dno albo że jest żałosna. niepotraficie kibicować i kochać swój ale rozumiem real nierówna sie Barcy

0

wchodząc na strony realu czytam w komentarzach: "real jest żałosy" "real to dno" i beznadziejnie tłumaczą sie kontuzjami a za ostatnią porażke z Getafe zwalają wine na Casillasa. Czy to są kibice? oni nam niepotrafią dorównać a takimi wypowiedziami tylko poniżają siebie i real !! Jestem culé i nienawidze realu a jednoczenie współczuje mu kibiców bo to oni są żałośni. real ma kryzys, niema formy i gra słabo a oni niepotrafią sie przyznać do tego !!

pozdrawiam wszystkich culés !!

Czy są w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie !!

Dumni po zwycięztwie, wierni po porażce !!

Visca el Barça !!

0

baaaaaaaardzo ciężko bedzie wygrać z Villareal, to obecnie po naszej kochanej Barcy najsilniejsza drUżyna w lidze. ale mamy taki team któy może wygrywać wszystko i z każdym.

prawdziwy DREAM TEAM 2 :)

Edit by MOD

Visca el Barca !!

0

płynie **

0

zaczoł sie przypływ fałszywych kibiców Barcy, którzy kibicują Jej bo wygrywa a kiedy byliśmy na dnie to znas szydzili. nieprzeszli z Barca tego co my. Ale prawdziwi Cules odróżniają sie od społeczeństwa bo w naszych żyłach bordowo-granatowa krew !!

Visca el Barca !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?